هواپا (Havapa)

توسط Havapa Group در دسته‌ی طراحی محصول


15 میلیون تومان
8%
پایان یافته
1,195,000 تومان
در 25 روز

هوا مهمترین چیزیه که حیاتمون بهش وابسته است؛ هرچند مثل خیلی چیزهای مهم دیگه در زندگی، این وابستگی اون‌قدر عمیق شده که تقریبا فراموشش کردیم و حواسمون بهش نیست. مگر اینکه مثل زمستون‌های چند سال اخیر روزهایی پیش بیاد که دیگه از شدت آلودگی نفس کشیدن برامون سخت بشه و اهمیتش رو بهمون یادآوری کنه ... .

وجود آلودگی‌های هوایی تاثیرات مخرب کوتاه‌مدت و بلند‌مدت مختلفی بر سلامتیمون داره؛ بعضی مواقع مشکل رو در همون لحظه حس می‌کنیم، اما برخی مواقع هم ممکنه احساسش نکنیم و سال‌ها بعد با بیماری‌های جورواجوری مواجه بشیم که در اثر آلودگی هوا گرفتارشون شدیم. با توجه به فناوری‌های جدیدی که توسعه یافتن، می‌شه این روند رو تغییر داد، و باید تغییر داد. اولین مرحله هم اینه که نسبت به شرایط اطرافمون آگاه‌تر بشیم و اطلاعات بیشتری داشته باشیم. اون هم نه فقط برای چند روز سال، بلکه همیشه و همه جا، از اتاق خواب و محل کارمون گرفته تا حیاط و بالکن ساختمون.

«هواپا» با همین ایده به دنیا اومده تا کمک کنه قبل از اینکه اتفاق بدی رخ بده، حواسمون بیشتر به هوای اطرافون باشه. هواپا در دو نسخه متفاوت برای محیط‌های داخلی و بیرونی طراحی و ارایه شده.

با توجه به تغییر استراتژی فروش و بازاریابی هواپا، برای کسب اطلاعات بیشتر و تهیه این گجت میتونید به سایت اختصاصی‌اش با آدرس www.havapa.com مراجعه کنید.

دشت اول!
دشت اول!
۱۰ خرید اول هواپا با ۳۰ هزار تومان تخفیف!
239,000 تومان
 5
 5
پایان یافته
یک هواپا (ویژه محیط‌های بیرونی-Outdoor)
یک هواپا (ویژه محیط‌های بیرونی-Outdoor)
یک هواپا ویژه محیط‌های بیرونی (Outdoor)
269,000 تومان
 50
پایان یافته
یک هواپا (ویژه محیط‌های داخلی-Indoor)
یک هواپا (ویژه محیط‌های داخلی-Indoor)
یک هواپا ویژه محیط‌های داخلی (Indoor)
269,000 تومان
 50
پایان یافته
پکیج سازمانی (۱۰تایی)
پکیج سازمانی (۱۰تایی)
پکیج سازمانی، شامل ده گجت هواپا!
2,390,000 تومان
 5
پایان یافته
 موردی یافت نشد