کمپین شماره یک ویکی اینترست

کمپین اول ویکی اینترست با هدف ارائه ده پروژه کاری آنلاین برای ده نفر در مجموعه ویکی اینترست به عنوان مرجع اطلاعات توریستی-مهاجرتی فارسی زبانان در سراسر دنیا، تشکیل شده است.

29,000 تومان
3,200,000 تومان
در حال اجرا
%0
حمایت

*جهت اطلاع از جزئیات کمپین شماره یک ویکی اینترست و چگونگی ارائه ده پروژه کاری آنلاین، ویدئوی بالا رو نگاه کنید و در صورت داشتن هرگونه سوال، از قسمت "تماس با سرپرست پروژه"، سوال خودتون رو از طریق تلگرام با ما مطرح کنید.

 

- پیدا کردن فرصت های شغلی تبدیل به یکی از بزرگ ترین چالش های این روزها و مخصوصا نسل جوان شده و پیدا کردن موقعیت هایی که دقیقا در راستای تحصیلات، مهارت و دانش افراد باشه، این چالش رو حتی سخت تر از گذشته کرده. شاید برای خیلی از ماها پیش اومده که بارها با صرف هزینه های مادی و معنوی زیاد، از پیدا کردن یک موقعیت شغلی قابل قبول سرخورده و ناامید شدیم و داشتن حداقل استقلال مالی، برامون تبدیل به یک آرزو و رویا شده است.


- اما از طرف دیگه پیشرفت تکنولوژی و آشنا شدن افراد با اینترنت و امکان استفاده آسون از اون در همه ی شرایط، یکی از مزایای عصر جدید هست که می تونه فرصت های کاری بیشتری رو صرف نظر از داشتن مهارت های خاص و سایر محدودیت های زمانی و مکانی، در اختیار جویندگان کار قرار بده. استارتاپ ها یکی از مفاهیمی هستند که عموما بر پایه استفاده از بستر تکنولوژی و اینترنت شکل گرفته اند تا فارغ از شیوه های سنتی کسب و کار، به مفهوم نوینی کارآفرینی کنند و فرصت های کاری متنوع تری رو در اختیار افراد قرار بدند.


- ویکی اینترست، استارتاپی است که با هدف آشنایی افراد با مکان های دیدنی جهان و کسب اطلاعات مورد نیاز در مورد مشاغل و خدمات فارسی زبان ها در سراسر دنیا تشکیل شده و مهم ترین هدف ما در ویکی اینترست، تبدیل این پروسه ی آشنایی به فرآیندی جذاب و پویا با مخاطبانمون هست.


- امروزه ما می بینیم که اکثریت کسب و کارها جهت پیدا کردن مشتری ها و مخاطب های بالقوه شون، به طور گسترده ای از ابزارهای تبلیغاتی ای استفاده می کنند که نقش این مخاطب ها رو در حد مصرف کننده های صِرفِ تبلیغاتی پایین آورده و در حالی که سودهای کلان تبلیغاتی در جیب اشخاص دیگه ای می ره، این مشتریان و مخاطبان، تنها به صورت یک جمعیت راکد و مفعول و بدون سهیم بودن در هیچ قسمتی از سود این چرخه تبلیغاتی، فقط و فقط مجبور به دیدن و شنیدن روزانه هزاران تبلیغات مختلف از راه های گوناگون هستند.


- به همین جهت ما تصمیم گرفتیم تا به جای سود رسوندن به یک عده خیلی اندک در قالب انجام تبلیغات معمول و تکراری، از مخاطب های خودمون جهت معرفی شدن، کمک بگیریم و در عوض با فراهم کردن فرصت های شغلی و درآمد زایی، اون ها را در سود این فرآیند شریک کنیم.


- ما با تشکیل اولین کمپین ویکی اینترست و تعریف این پروژه ی کاری، امیدواریم که استقبال خوبی رو شاهد باشیم تا بتونیم با تشکیل کمپین های بیشتر و کمک گرفتن از ایده های جالب شما، فرصت های خیلی خوبی رو صرف نظر از تمامی محدودیت ها برای مخاطبانمون فراهم کنیم و سهم کوچکی در خوشحالی و رضایت شما داشته باشیم.

- همچنین یادتون نره که علاوه بر سایت ، ویکی اینترست رو در اینستاگرام، تلگرام و یا فیسبوک دنبال کنید و ضمن استفاده از مجموعه اطلاعات و مطالب ما در زمینه مکان های دیدنی خارج از کشور، مشاغل فارسی زبان ها، رویدادها و سایر اطلاعات جهت هر گونه سفر توریستی یا مهاجرتی، در جریان سایر طرح ها و پیشنهادات مجموعه ویکی اینترست قرار بگیرید.


سایت:
https://www.wikinterest.com

اینستاگرام:

https://www.instagram.com/wikinterest
تلگرام:

https://telegram.me/wikinterest_campaign
فیسبوک:
https://www.facebook.com/wikinterest

 

هنوز گزارشی توسط سرپرست پروژه ثبت نشده است.
برای کامنت گذاشتن باید ثبت نام یا ورودکنید
1,000تومان
23 بهمن 1396
1,000تومان
15 بهمن 1396
1,000تومان
14 بهمن 1396
1,000تومان
14 بهمن 1396
خصوصی

پاداش ها

بدون پاداش حمایت می کنم
این پاداش را انتخاب می کنم.
1,000 تومان

عضویت در کمپین ویکی اینترست

شما با عضویت در این کمپین، در لیست افراد واجد شرایط، جهت انتخاب و واگذاری ده پروژه کاری انلاین در تیم ویکی اینترست قرار خواهید گرفت.