تامین کالای مصرفی خیریه کودکان فرشته اند

گروه ما تمام تلاش خود را برای شادی کودکان و خانواده بچه‌های مبتلا به سرطان و صعب‌العلاج کرده است. فعالیت‌های این گروه شامل برگزاری جشن، فراهم کردن شرایط تحصیل برای کودکان بیمار، تهیه مسکن و.. می باشد.

225,000 تومان
2,000,000 تومان
پایان یافته
 • تامین کالای مصرفی خیریه کودکان فرشته اند
 • تامین کالای مصرفی خیریه کودکان فرشته اند
 • تامین کالای مصرفی خیریه کودکان فرشته اند
 • تامین کالای مصرفی خیریه کودکان فرشته اند
 • تامین کالای مصرفی خیریه کودکان فرشته اند
 • تامین کالای مصرفی خیریه کودکان فرشته اند

روزگاری آنقدر حس بی پناهی داشتم که یادآوری آن جانم را به درد می‌آورد. این حس همان حس یتیمی است، حسی که همانند غربت شام غریبان کربلا است. اما در چنین موقعیت دشواری هستند دستانی که به یاریت می‌شتابند تا به تو فرصتی دیگر برای ساختن یک زندگی بهتر بدهند و چه قشنگ است این حس دوباره بودن و دوباره ساختن… ای کاش میشد درون قلب مرا دید که چه حسی دارم، حس من در مقابل شما نیکوکاران بنیاد حسی است که هر کسی نمیتواند درک کند مگر اینکه همانند من در زندگی خود چنین بی پناه بوده باشد.


شکلگیری خیریه:

گروه کودکان فرشته‌اند فعالیت خود را در سال 1388 آغاز کرده و تمام تلاش و سعی خود را برای شادی کودکان و خانواده بچه‌های مبتلا به سرطان و صعب‌العلاج کرده است. فعالیت‌های این گروه شامل برگزاری جشن در مناسبت‌های مختلف و برگزاری تولد برای کودکان در بیمارستان، فراهم کردن شرایط تحصیل برای کودکان بیمار، تهیه دارو و فراهم کردن مایحتاج خانواده کودکان، بازسازی و تغییر دکور بیمارستان‌های کودکان، تهیه مسکن برای خانواده بیماران نیازمند و تجهیز بخش‌های بیمارستان‌ها می‌باشد.

 

 

هدف ما شاد کردن و کمک کردن به خانواده کودکان مبتلا به سرطان می‌باشد. از شما نیز دعوت می‌شود در این امر خداپسندانه به‌صورت حضوری و برای ملاقات یا به‌صورت مالی شرکت نمایید. قابل ذکر است این گروه با تمام توان و توکل به ایزد منان آماده خدمت به فرشتگان می‌باشد و از شما دعوت می‌شود به زنجیره فرشته‌ها بپیوندید.

چشم انداز ما افزایش کمیت و کیفیت زندگی کودکان مبتلا به سرطان از طریق ارائه مناسبترین خدمات نگهداری میباشد. موسسه خیریه کودکان فرشته‌اند سازمانی است که از انگیزه والای خدمت به همنوع سرچشمه گرفته و توجه خود را معطوف کودکان مبتلا به سرطان در سطح ملی و حوزهی امور خیریه نموده است. حمایت و نگهداری از کودکان مبتلا به سرطان بر اساس جدیدترین روش‌های نوین درمانی ماموریت اصلی این سازمان است و کارکنان صمیمانه در کنار یکدیگر برای تحقق اهداف موسسه تلاش می‌کنند.

 

 

به همت شما عزیزان در راستای بهبود بخشیدن مشکلات این عزیزان می‌کوشیم تا فرزندان این مرز و بوم دغدغه مالی و درمانی نداشته باشند. مشارکت در کار خیر در سنت‌ها، آداب قومی واعتقادات دینی و مذهبی ما ریشه دارد. موسسه خیریه کودکان فرشته‌اند براساس تعالیم الهی و رعایت کرامت انسانی و با انگیزه‌ی عشق و خدمت به انسان‌ها ارائه نموده و اشاعه‌ی فرهنگ زیبای نیکوکاری را سرلوحه‌ی کار خود قرار داده و خود را تجلیگاه ایفای نقش مشارکت مردمی درجامعه می‌داند. آنچه امروز در این موسسه حاصل شده، لطف و عنایت پروردگار و حمایت و مشارکت نیکوکاران عضو در خیریه  کودکان فرشته‌اند و تلاش عاشقانه همکاران فعال است.

 

 

 


اهداف ما برای کودکان مبتلا به سرطان عبارتند از:

بازسازی هشت مرکز کودکان ،اجرا هفتگی جشن در مراکز کودکان و اجرا در تمامی مراسم‌های مذهبی و میهنی، حضور هر روز معلم‌ها در بیمارستان‌ها، تامین دارو و درمان با تیم مددکاری، گسترش خیریه در مقیاس کشوری، تأمین اسکان کوتاه مدت برای کودکان در دوره درمان، تأسیس مرکز درمانی کودکان و ایجاد حلقه‌ای بین کلیه مؤسسات خیریه کودکان.


لیست کالاهای در نظر گرفته شده:

 • غلات صبحانه

 • ماکارونی

 • تن ماهی

 • حبوبات

 • سویا

 • محصولات سلولزی ( انواع دستمال کاغذی)

 • انواع شوینده ها

هنوز گزارشی توسط سرپرست پروژه ثبت نشده است.
برای کامنت گذاشتن باید ثبت نام یا ورودکنید
24 اردیبهشت 1397
خصوصی
13 اردیبهشت 1397
20,000تومان
7 اردیبهشت 1397
10,000تومان
ناشناس
6 اردیبهشت 1397
خصوصی
ناشناس
5 اردیبهشت 1397
خصوصی

پاداش ها

10,000 تومان

فرشته 1 ستاره

دریافت گزارش های پروژه و درج اسم شما به عنوان حامی پروژه در گزارش ها.

50,000 تومان

فرشته 2 ستاره

علاوه بر موارد قبل یک نقاشی از طرف کودکان خیریه برای شما ارسال خواهد شد.

100,000 تومان

فرشته 3 ستاره

علاوه بر تمام موارد قبلی، یک شاخه گل برای شما ارسال خواهد شد.