نفسی خلاق در شهر

با مهربانی شما، رویدادی داوطلبانه به روی استیج‌ها شهر خواهد رفت که قرار است تیریبونی باشد برای هر ایده‌ی خلاقانه، برای وصل شدن به حامیان خلاق و بعد رسیدن به جامعه‌ای خلاق.

0 تومان
4,500,000 تومان
در حال اجرا
%0

داستان ما:

حالا که عرصه نه تنها بر ایران، که بر ایرانی هم تنگ شده است، تنها راه امیدبخش ما، خلاقیت ماست. همان که از روزگاری دور در قلب‌ها و سرهای ما ساکن بوده و منتظر دریافته شدن. با مهربانی شما قرار است رویدادی داوطلبانه به روی استیج‌ها شهر برود، که ماموریت‌ش جمع‌کردن آدم‌های خلاق شهر زیر یک سقف، آوردن ایده‌های‌شان به پشت تیریبون و بعد متصل کردن آن‌ها به سرمایه‌گذارانی‌ست که دل‌شان برای خلاقیت می‌تپد. داستان ما، یک صبحانه‌ی رایگان در شهر، بعد سخنرانی و بعد شنیدن ایده‌هاست کنار هم. هزینه‌ی اعلام شده، حداقل هزینه‌ی برگزاری رویداد - یک‌بار در ماه - برای سه ماه است.


فلسفه‌ی رویداد:

ما فکر می‌کنیم خلاقیت از قلب‌های آدم‌ها نشات می‌گیره و همه‌ی آدم‌ها یک‌جایی درون قلب‌شان، واقعا خلاق‌اند. به همین خاطر حضور در رویداد برای عموم مردم آزاد و رایگان است. ما اعتقاد داریم که فقط خلاقیت، آن‌هم برآمده از قلب شهرها، می‌تونه ما رو واقعا جلو ببره. آدم‌های دوست‌داشتنی‌ای که به صدای قلب‌شان گوش می‌کنند، در ساختن ایده‌های جسورانه‌شان ریسک می‌کنند و در نهایت دنیا و آدم‌های اطراف‌شان را تغییر می‌دهند. ما می‌خواهیم کوچه به کوچه‌ی شهر را بگردیم، این آدم‌های دوست‌داشتنی را پیدا کنیم و صدای شان را در شهر پخش کنیم تا خلاقیت همه‌مان شعله‌ور شود.


رویداد چطور برگزار می‌شه؟

در آخرین جمعه‌ی هر ماه، مردم شهر دعوت‌اند به یک صبحانه‌ی رایگان در کنار هم، بعد به مدت ۲۰ دقیقه، سخنرانی خواهیم داشت با یک موضوع انتخابی در حوزه‌ی خلاقیت و نوآوری از سخنرانِ دعوت شده، بعد استیج میزبان مردمی‌ست که بیشتر از سایرین پای ایده‌هایشان ایستاده‌اند. آن‌ها ایده‌هایشان را توضیح می‌دهند، صاحبان کسب و کارها، سرمایه‌گذاران و شرکت‌های دانش‌بنیان، کسانی هستند که به دعوت ما در رویداد شرکت می‌کنند، آن‌ها می‌آیند تا ایده‌هایی که عمومی می‌شوند را حمایت کنند. بعد نوبت به تیم‌سازی می‌رسد. با کمک سایر مردم خلاق حاضر در رویداد، برای صاحب ایده، تیم یا همراه تشکیل می‌دهیم. برای سایر ایده‌های غیر تجاری، خود رویداد آماده‌ی حمایت است. ما برای نقاشان، عکاسان و هنرمندان خلاقی که منتظر دیده شدن هستند، به رایگان نمایشگاهی در محل برگزاری رویداد برپا می‌کنیم. آن‌هایی که می‌نویسند، می‌توانند در نشریه‌ی اختصاصی رویداد، صدای‌شان را به گوش شهر برسانند.


چرا برگزاری این رویداد خوبه؟

معمولا فعالیت‌های داوطلبانه نوعی از خالص‌ترین و پاکیزه‌ترین فعالیت‌های انسانی هستند. آدم‌هایی که بدون چشم‌ داشت مادی دور هم جمع می‌شوند تا برای رشد جامعه‌ی اطراف‌شان کاری کنند. و ما تنها زمانی رشد می‌کنیم که جامعه‌مان رشد کرده باشد. برگزاری چنین رویدادهایی، علاوه برمهیاسازی فضایی برای باورترشدن فضای نوآوری شهرها، می‌تواند به گسترش روح کارهای داوطلبانه و دلسوزانه کمک کند. که بتوانیم دنیایی را به آدم‌ها نشان دهیم، که پول مهم‌ترین چیز نیست.

هنوز گزارشی توسط سرپرست پروژه ثبت نشده است.
برای کامنت گذاشتن باید ثبت نام یا ورودکنید

پاداش ها

بدون پاداش حمایت می کنم
این پاداش را انتخاب می کنم.
10,000 تومان

یک امید

ما هر هفته به شما فکر می‌کنیم. و وقتی انتظار ندارید، برای‌تان ای‌میل‌های هیجان‌انگیزی ارسال می‌کنیم

این پاداش را انتخاب می کنم.
50,000 تومان

یک شهر به احترام شما

یک نامه خلاقانه، پر از عشق، از طرف یک‌شهر به پاس مهربانی شما

این پاداش را انتخاب می کنم.
250,000 تومان

به‌احترام‌تان کلاه از سر بر‌می‌داریم

در شروع رویداد، یک دقیقه می‌ایستیم و با بهترین آرزوها از اعمال قلب‌مان، یک شهر شما را تشویق می‌کند.

این پاداش را انتخاب می کنم.
500,000 تومان

یادبودتان را می‌سازیم

ما در مورد احترام‌ترین جایی که داریم، یاد بودی از شما قرار می‌دهیم، پیش‌رویان خلاقیت.