قبل از اینکه برسی قهوه بگیر!

یک سفارش لذت بخش بدون ایستادن در صف

190,000 تومان
5,000,000 تومان
پایان یافته
  • قبل از اینکه برسی قهوه بگیر!
  • قبل از اینکه برسی قهوه بگیر!

بامارو یک نرم افزار سفارش گیر قهوه از طریق موبایل است که از طریق آن کاربران می توانند لیست کافه ها اطراف خود را مشاهده کرده و سپس با انتخاب یکی از آن ها قادر به مشاهده منوی بیرون بر آن کافه خواهند بود سپس کاربر زمان رسیدن خود به کافه مقصد را انتخاب کرده و در نهایت با انتخاب یک یا چند مورد از منوی بیرون بر به صفحه پرداخت بانک هدایت شده و پس از پرداخت یک کد به کاربر نمایش داده می شود که همانند همین کد نیز به کافه سفارش گیرنده ارسال خواهد شد با رسیدن فرد به کافه و با نمایش دادن آن کد کاربر می تواند بدون اتلاف وقت سفارش خود را دریافت کرده و نوش جان کند .

بامارو برای مشتریان خود چه ارزشی ایجاد می کند ؟

  • وقت :

همه ما از ایستادن تو صف بیزاریم ، تا حالا چند بار شده به خاطر ایستادن تو صف دیر به محل کارتون برسید ؟ تا حالا چند بار شده به خاطر دیر رسیدن پیش دوستان شرمنده شدید ؟ چند بار شده تو صف ایستادید ولی تا نوبت به شما رسیده تایم کاری تمام شده ؟

بامارو نرم افزاری است که بر بستر موبایل طراحی شده تا شما حتی در حرکت هم بتوانید از آن استفاده کنید و زودتر از دیگران از کافه های اطراف خود سفارش دهید ، بدون ایستادن در صف سفارش خودتان را دریافت کنید و به مسیر تان ادامه دهید .

  • پرداخت :

بحث پرداخت برای همه مشکله  چند بار شده تا حالا تلفنی سفارش دادید و به هر علتی دیر رسیدید و یا حتی اصلا فرصت نکردید که سفارشتون رو بگیرید ؟ خب به اون بنده خدا هم حق بدید که دفعه بعد بگه اول پولشو بده !

ولی با بامارو می توانید با موبایل و از طریق درگاه بانک به موقع پرداخت کنید و سفارشتون را در اسرع وقت تحویل بگیرید .

  • راهبری :

چند بار شده که با دوستان خودتون جایی قرار دارید ولی آدرس را نمی دانید ؟ تازه تو این زمونه کیه که آدرس درست بده ؟ ولی با بامارو می توانید علاوه بر دیدن کافه ها به روی نقشه به سمت آ نها مسیر یابی هم بکنید .

  • افزایش میزان فروش :

با مارو به فکر کافه ها هم هست ، ارزشی که بامارو برای مشترکینش ایجاد می کند این است که دیگر آنها نگران پرشدن فضای کوچک محل کارشون نیستند و علاوه بر مشتریان داخل می توانند به تعداد زیادی از افراد که در بیرون هستند و به هر دلیلی اعم از پر بودن و یا شلوغی داخل و ... نمی توانند داخل بیایند سرویس دهی کرده و با این کار فروش روزانه خود را افزایش دهند .

 

http://bamaro.ir

هنوز گزارشی توسط سرپرست پروژه ثبت نشده است.
برای کامنت گذاشتن باید ثبت نام یا ورودکنید
1395/3/24
خیلی دوست دارم این برنامه زودتر بیاد بالا. من همیشه بعد از ساعت کاری وقت نمی کنم برم کافه و اکثر اوقات در ترافیکم. فکر کنم این تیم پاسخ نیاز روزانه من را بده... امیدوارم.!
16 مرداد 1395
10,000تومان
10,000تومان
27 خرداد 1395
50,000تومان
100,000تومان
23 خرداد 1395
20,000تومان

پاداش ها

10,000 تومان

حامی ما

20,000 تومان

حامی پلاس

50,000 تومان

حامی برنز

100,000 تومان

حامی نقره ای

400,000 تومان

حامی طلایی

800,000 تومان

حامی ویژه