هواپا (Havapa)

هواپا (Havapa)، سامانه پایش کیفیت هوا

1,195,000 تومان
15,000,000 تومان
پایان یافته
  • هواپا (Havapa)

هوا مهمترین چیزیه که حیاتمون بهش وابسته است؛ هرچند مثل خیلی چیزهای مهم دیگه در زندگی، این وابستگی اون‌قدر عمیق شده که تقریبا فراموشش کردیم و حواسمون بهش نیست. مگر اینکه مثل زمستون‌های چند سال اخیر روزهایی پیش بیاد که دیگه از شدت آلودگی نفس کشیدن برامون سخت بشه و اهمیتش رو بهمون یادآوری کنه ... .

وجود آلودگی‌های هوایی تاثیرات مخرب کوتاه‌مدت و بلند‌مدت مختلفی بر سلامتیمون داره؛ بعضی مواقع مشکل رو در همون لحظه حس می‌کنیم، اما برخی مواقع هم ممکنه احساسش نکنیم و سال‌ها بعد با بیماری‌های جورواجوری مواجه بشیم که در اثر آلودگی هوا گرفتارشون شدیم. با توجه به فناوری‌های جدیدی که توسعه یافتن، می‌شه این روند رو تغییر داد، و باید تغییر داد. اولین مرحله هم اینه که نسبت به شرایط اطرافمون آگاه‌تر بشیم و اطلاعات بیشتری داشته باشیم. اون هم نه فقط برای چند روز سال، بلکه همیشه و همه جا، از اتاق خواب و محل کارمون گرفته تا حیاط و بالکن ساختمون.

«هواپا» با همین ایده به دنیا اومده تا کمک کنه قبل از اینکه اتفاق بدی رخ بده، حواسمون بیشتر به هوای اطرافون باشه. هواپا در دو نسخه متفاوت برای محیط‌های داخلی و بیرونی طراحی و ارایه شده.

با توجه به تغییر استراتژی فروش و بازاریابی هواپا، برای کسب اطلاعات بیشتر و تهیه این گجت میتونید به سایت اختصاصی‌اش با آدرس www.havapa.com مراجعه کنید.

هنوز گزارشی توسط سرپرست پروژه ثبت نشده است.
برای کامنت گذاشتن باید ثبت نام یا ورودکنید
ناشناس
21 آذر 1395
خصوصی
ناشناس
20 آذر 1395
خصوصی

پاداش ها

239,000 تومان

دشت اول!

269,000 تومان

یک هواپا (ویژه محیط‌های بیرونی-Outdoor)

269,000 تومان

یک هواپا (ویژه محیط‌های داخلی-Indoor)

2,390,000 تومان

پکیج سازمانی (۱۰تایی)