کتاب جامع فینتک

کمپین پیش خرید کتاب جامع فینتک

576,615 تومان
5,000,000 تومان
پایان یافته
 • کتاب جامع فینتک

چرا فینتک اهمیت دارد؟

فناوری مالی یا فینتک یکی از مهم‌ترین صنایع اقتصاد جهانی در سال 2016 میلادی بود. انقلاب فینتک با موجی از استارتاپ‌های نوآورانه در حوزه‌ی مالی شکل گرفت که هر یک از آنها به وسیله‌ی محصول و یا سرویس‌شان کسب‌وکاری نو و یا مدل درآمدی جدیدی در حوزه مالی خلق کردند. این موج نوخواسته دنیای فاینانس را برای همیشه تغییر داد و جهان تراکنش‌ها را به جای ساده‌تر و کم‌دردسرتری تبدیل کرد. اما این استارتاپ‌های جوان کسب‌وکارشان را روی زمینی بنا کرده‌اند که سال محل ترک‌تازی بانک‌ها بوده و حالا بانک‌ها تهدیدی جدی را از جانب آنها احساس می‌کنند. در پایان سال 2015 مجله فوربس نوشت:
 «صنعت بانکداری به بلوغ کافی برای تغییر به هنگامه‌ی ظهور استارتاپ‌های فینتک، محبوبیت روزافزون فناوری زنجیره‌ی بلوک و سلطه‌ی نسل هزاره رسیده است. این صنعت در حال تکامل است و تا زمانی‌که بانک‌ها به ارزیابی تهدیدات جدید و خطرهای بالقوه‌ی شیادی آنلاین می‌پردازند؛ نیاز روزافزون به آمادگی در برابر تهدیدهای امنیت سایبری مهم‌تر از همه‌چیز است.»

همین چند سطر خط مش فعلی سازمان‌های درگیر این صنعت را مشخص می‌کند. فینتک در ایران امروز بحث بسیار داغی‌ست. گروه‌های مختلف درگیر فینتک هستند. از شرکت‌های بزرگ بانکی تا استارتاپ‌های کوچکی که می‌خواهند جایی در این بازار برای خود دست-و-پا کنند. اما مشکلات فراوانی پیش پای این صنعت قرار دارد. مهم‌تر از همه بحث قانونی و خط قرمزهای بانک مرکزی در این حوزه است. همچنین تسلط کامل بانک‌ها بر استارتاپ‌های جوان. برخلاف سایر نقاط جهان، در ایران استارتاپ‌ها تهدیدی برای بانک‌ها به‌شمار نمی‌روند؛ بلکه برای بقا مجبور به باج دادن به بانک‌ها هستند. در این کتاب به تمام زوایای فینتک در ایران و جهان می‌پردازیم.

چه کسانی مخاطب اصلی این کتاب هستند؟

سرمایه‌گذاران، کارشناسان، نوآفرینان (Entrepreneurs) و تمام علاقمندان مباحث فناوری مالی مخاطب این کتاب‌اند. هر کدام از این دسته‌ها می‌توانند بدون نگرانی از لزوم داشتن اطلاعات قبلی، شروع به خواندن کتاب کرده و از پایه با مباحث مختلف فناوری‌های مالی آشنا شوند. برای آنهایی که آشنایی قبلی با فینتک داشته و کسانی‌که در این حوزه فعالیت می‌کنند نیز مقاله‌هایی وجود دارد تا به کمک آن اطلاعات‌شان را تکمیل و به‌روز کنند.


کتاب پویا چگونه کتابی‌ست؟

در دنیایی زندگی می‌کنیم که فناوری لحظه به لحظه پیشرفت می‌کند و در هر سال چندین ایده Disruptive در دنیای فناوری مطرح می‌شود. ایده‌های انقلابی به سرعت تبدیل به محصول و سرویس شده و در کمتر از دو سال به عضوی از زندگی روزمره انسان‌ها بدل می‌شوند. در چنین جهانی با این رشد، کتابی که درباره‌ی فناوری‌های نوظهور نوشته می‌شود، تاریخ انقضایی طولانی نخواهد داشت. ما برای مقابله با این مشکل، ایده‌ی کتاب پویا را تعریف کردیم: کتابی که همانند یک نرم‌افزار/اپ به‌روز رسانی‌های منظم دریافت می‌کند. کتاب جامع فینتک نیز یک کتاب پویاست و ماهانه/فصلانه/سالانه به‌روز رسانی‌هایی منظم دریافت خواهد کرد. شما دیگر یک کتاب ساده نمی‌خرید، بلکه اشتراک یک کتاب به‌روز شونده را خریداری می‌کنید. ما برای پیش‌خریدکنندگان این هدیه را در نظر گرفتیم که بدون پرداخت مبلغ اضافی، بتوانند اشتراک سه ساله‌ی کتاب پویای فینتک را دریافت کنند.


ویژگی‌های کتاب پویا و جامع فینتک:

 • نخستین کتابی‌ست که درباره‌ی موضوع فینتک در ایران منتشر می‌شود.
 • این کتاب جامع به تمام مسائل پیرامون موضوع فینتک پرداخته است. (فهرست کتاب را بنگرید)
 • دو فصل این کتاب به بررسی پدیده‌ی فینتک در ایران پرداخته است، از سیاست‌گذاری، قوانین، خط قرمزها، بازیگران و چشم‌انداز آینده فینتک در ایران تا امکان‌سنجی ایده تبدیل شدن ایران به هاب فینتک منطقه با بررسی‌ها و تحلیل‌های آماری
 • این کتاب پویاست و به طور منظم به‌روزرسانی می‌شود و شما با پیش‌خرید کتاب، اشتراک سه ساله آن را دریافت می‌کنید. (شرایط به‌روز رسانی)
 • این کتاب به شیوه‌ی ترجمه و تالیف نوشته شده است. بهترین و مهمترین مقالات فینتک ترجمه شده و مقالاتی دیگر ویژه مخاطب ایرانی در فصول مختلف کتاب افزوده شده است
 • نمایه کتاب به صورت هایپرلینک و در وب‌سایت کتاب فقط برای خریداران قابل دسترس خواهد بود. این نمایه‌ی هایپرلینکی کار پژوهشگران را بسیار ساده‌تر از نمایه‌های کتاب‌های چاپی می‌کند.

کتاب جامع فینتک توسط امیرپوریا مهری و بر اساس ساختار کتابی از نشر ویلی تالیف شده است. هشت سال پیش او جزو تیم پروژه یکی از نخستین IPG های ایرانی بود که از اولین محصولات درگاه پرداخت اینترنتی و موبایل ایران رونمایی می‌کرد. شش سال پیش یک اپ حسابداری موبایل ساخت و سعی کرد برای آن جذب سرمایه کند که در این پروژه شکست خورد. وی در شرکت‌های مختلف در سمت‌های گوناگونی فعالیت کرده و هم‌اکنون با سمت توسعه کسب‌وکار و تحلیل‌گر سرمایه‌گذاری در حوزه فناوری فعالیت دارد.

 

مزایای ویژه پیش‌خریدکنندگان نسخه‌ی چاپی کتاب

 • تمام پیش‌خریدکنندگان نسخه چاپی کتاب، یک نسخه الکترونیکی رایگان هدیه خواهند گرفت.
 • تمام پیش‌خریدکنندگان نسخه چاپی کتاب به مراسم رونمایی کتاب دعوت خواهند شد (البته بدیهی‌ست که در صورت افزایش تعداد از حد معمول نتوان در یک جلسه به این قول وفا کرد؛ در این صورت چند جلسه مختلف برگزار می‌شود تا تمام خریداران نسخه چاپی به این مراسم دعوت شوند)
 • تمام پیش‌خریدکنندگان نسخه چاپی کتاب از تخفیف سی درصدی برای شرکت در کارگاه‌ها و رویدادهای آموزشی کتاب برخوردار می‌شوند
 • تمام پیش‌خریدکنندگان نسخه چاپی کتاب از تخفیف پنجاه درصدی برای خرید کتاب صوتی از نشر نوآوری برخوردار می‌شوند

مزایای ویژه پیش‌خریدکنندگان نسخه‌ی الکترونیکی کتاب

 • تمام پیش‌خریدکنندگان نسخه الکترونیکی کتاب، اشتراک سه ساله پویای این کتاب را هدیه دریافت می‌کنند. یعنی تا سه سال به‌روزرسانی‌های منظم کتاب را به رایگان دریافت خواهند کرد
 • تمام پیش‌خریدکنندگان نسخه الکترونیکی کتاب از تخفیف پانزده درصدی برای شرکت در کارگاه‌ها و رویدادهای آموزشی کتاب برخوردار می‌شوند
 • تمام پیش‌خریدکنندگان نسخه الکترونیکی کتاب از تخفیف بیست و پنج درصدی برای خرید کتاب صوتی از نشر نوآوری برخوردار می‌شوند

مزایای اختصاصی پیش‌خریدکنندگان سازمانی: استارتاپ‌ها و SMBها (کسب‌وکارهای کوچک و متوسط)

استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای کوچک و متوسطی که علاقمند به پیش‌خرید این کتاب برای کارکنان، شرکا و یا مشتریان خود هستند، علاوه بر مزایای بالا (که به خواننده کتاب تعلق می‌گیرد) از مزایای اختصاصی زیر نیز برخوردار می‌شوند که مزیتی برای برندینگ و PR سازمان‌شان است.


مزایا در طرح طلایی (پیش‌خرید 100 نسخه: 50 نسخه چاپی + 50 نسخه الکترونیکی)

 • این طرح یک نیمصفحه تقدیم‌نامه ویژه‌ی سازمان‌های پیش‌خریدکننده‌ی طرح طلایی دارد. سازمان خریدار طرح طلایی می‌تواند تقدیم‌نامه‌ی مورد نظر خود را در این نیم‌صفحه برای 100 نسخه‌ی اختصاصی‌اش منتشر کند.
 • درج لوگو سازمان در ابعاد 3X داخل کتاب
 • تخفیف 35 درصدی برای برگزاری کارگاه‌ها و رویدادهای جانبی اختصاصی برای آن سازمان

مزایا در طرح نقره‌ای (پیش‌خرید 50 نسخه: 25 نسخه چاپی + 25 نسخه الکترونیکی)

 • درج لوگو سازمان در ابعاد 2X داخل کتاب
 • تخفیف 25 درصدی برای برگزاری کارگاه‌ها و رویدادهای جانبی اختصاصی برای آن سازمان

مزایا در طرح برنزی (پیش‌خرید 20 نسخه: 10 نسخه چاپی + 10 نسخه الکترونیکی)

 • درج لوگو سازمان در ابعاد X داخل کتاب
 • تخفیف 15 درصدی برای برگزاری کارگاه‌ها و رویدادهای جانبی اختصاصی برای آن سازمان

مزایای اختصاصی پیش‌خریدکنندگان سازمانی: شرکت‌های بزرگ

شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگی که علاقمند به پیش‌خرید این کتاب برای کارکنان، شرکا و یا مشتریان خود هستند، علاوه بر مزایای عمومی فوق‌الذکر (که به خواننده کتاب تعلق می‌گیرد) از مزایای اختصاصی زیر نیز برخوردار می‌شوند که مزیتی برای واحد برندینگ، PR و HR سازمان‌شان است.


مزایا در طرح طلایی (پیش‌خرید 1000 نسخه: 500 نسخه چاپی + 500 نسخه الکترونیکی)

 • این طرح سه صفحه تقدیم‌نامه ویژه‌ی سازمان‌های پیش‌خریدکننده‌ی طرح طلایی دارد. سازمان خریدار طرح طلایی می‌تواند تقدیم‌نامه‌ی مورد نظر خود را در این سه صفحه برای 1000 نسخه‌ی اختصاصی‌اش منتشر کند.
 • درج (لوگو سازمان در ابعاد 6X + تایپ‌فیس اسم سازمان + نشانی وب‌سایت سازمان + شعار سازمان) داخل کتاب
 • تخفیف 65 درصدی برای برگزاری کارگاه‌ها و رویدادهای جانبی اختصاصی برای آن سازمان

مزایا در طرح نقره‌ای (پیش‌خرید 500 نسخه: 250 نسخه چاپی + 250 نسخه الکترونیکی)

 • این طرح دو صفحه تقدیم‌نامه ویژه‌ی سازمان‌های پیش‌خریدکننده‌ی طرح نقره‌ای دارد. سازمان خریدار طرح نقره‌ای می‌تواند تقدیم‌نامه‌ی مورد نظر خود را در این دو صفحه برای 500 نسخه‌ی اختصاصی‌اش منتشر کند.
 • درج (لوگو سازمان در ابعاد 5X + تایپ‌فیس اسم سازمان + نشانی وب‌سایت سازمان) داخل کتاب
 • تخفیف 55 درصدی برای برگزاری کارگاه‌ها و رویدادهای جانبی اختصاصی برای آن سازمان

مزایا در طرح برنزی (پیش‌خرید 200 نسخه: 100 نسخه چاپی + 100 نسخه الکترونیکی)

 • این طرح یک صفحه تقدیم‌نامه ویژه‌ی سازمان‌های پیش‌خریدکننده‌ی طرح برنزی دارد. سازمان خریدار طرح برنزی می‌تواند تقدیم‌نامه‌ی مورد نظر خود را در این صفحه برای 200 نسخه‌ی اختصاصی‌اش منتشر کند.
 • درج (لوگو سازمان در ابعاد 4X + تایپ‌فیس اسم سازمان) داخل کتاب
 • تخفیف 45 درصدی برای برگزاری کارگاه‌ها و رویدادهای جانبی اختصاصی برای آن سازمان
هنوز گزارشی توسط سرپرست پروژه ثبت نشده است.
برای کامنت گذاشتن باید ثبت نام یا ورودکنید
1396/2/15
احساس خوبی دارم. آرزوی موفقیت برای مترجمان کتاب
1396/1/28
با آرزوی موفقیت‌های روزافزون :)
26 اردیبهشت 1396
15,000تومان
5,000تومان
23 اردیبهشت 1396
50,000تومان
23 اردیبهشت 1396
1,000تومان
23 اردیبهشت 1396
1,000تومان

پاداش ها

15,000 تومان

پیش خرید یک نسخه الکترونیکی از کتاب جامع فینتک

یک نسخه الکترونیکی از کتاب جامع فینتک با هدیه اشتراک سه ساله کتاب پویا (به‌روز رسانی‌های منظم) به همراه تخفیف 15 درصدی برای شرکت در کارگاه‌ها و رویدادهای آموزشی کتاب تخفیف 25 درصدی برای خرید کتاب صوتی از نشر نوآوری ( از طریق ایمیل )

50,000 تومان

پیش‌خرید یک نسخه چاپی از کتاب جامع فینتک

دریافت نسخه چاپی کتاب به همراه یک نسخه الکترونیکی رایگان به عنوان هدیه پیش خرید (تحویل نسخه چاپی یک ماه پس از روز پایانی کمپین بوده ولی نسخه هدیه‌ی الکترونیکی در همان روز پایانی کمپین تحویل داده می‌شود) دعوت‌نامه به مراسم رونمایی کتاب فقط برای ساکنین شهر تهران تخفیف 30 درصدی برای شرکت در کارگاه‌ها و رویدادهای آموزشی کتاب تخفیف 50 درصدی برای خرید کتاب صوتی از نشر نوآوری ( پست پیشتاز )

500,000 تومان

پیش‌خرید طرح برنزی استارتاپ‌ها و SMBها

پیش‌خرید 20 نسخه (10 نسخه چاپی +10 نسخه الکترونیکی) درج لوگو سازمان در ابعاد X داخل کتاب تخفیف 15 درصدی برای برگزاری کارگاه‌ها و رویدادهای جانبی اختصاصی برای آن سازمان ( از طریق پست پیشتاز و ایمیل )

1,250,000 تومان

پیش‌خرید طرح نقره‌ای استارتاپ‌ها و SMBها

پیش‌خرید 50 نسخه (25 نسخه چاپی + 25 نسخه الکترونیکی) درج لوگو سازمان در ابعاد 2X داخل کتاب تخفیف 25 درصدی برای برگزاری کارگاه‌ها و رویدادهای جانبی اختصاصی برای آن سازمان ( از طریق پست پیشتاز و ایمیل )

2,500,000 تومان

پیش‌خرید طرح طلایی استارتاپ‌ها و SMBها

پیش‌خرید 100 نسخه (50 نسخه چاپی +50 نسخه الکترونیک) نیم صفحه تقدیم‌نامه ویژه‌ی سازمان‌های پیش‌خریدکننده‌ی طرح طلایی: سازمان خریدار طرح طلایی می‌تواند تقدیم‌نامه‌ی مورد نظر خود را در این نیم‌صفحه برای 100 نسخه‌ی اختصاصی‌اش منتشر کند. درج لوگو سازمان در ابعاد 3X داخل کتاب تخفیف 35 درصدی برای برگزاری کارگاه‌ها و رویدادها ( از طریق پست پیشتاز و ایمیل )

5,000,000 تومان

پیش‌خرید طرح برنزی Enterprise ها

یش‌خرید 200 نسخه (100 نسخه چاپی +100 نسخه الکترونیکی) یک صفحه تقدیم‌نامه ویژه‌ی سازمان‌های پیش‌خریدکننده‌ی طرح برنزی: سازمان خریدار طرح برنزی می‌تواند تقدیم‌نامه‌ی مورد نظر خود را در این صفحه برای 200 نسخه‌ی اختصاصی‌اش منتشر کند درج (لوگو سازمان در ابعاد 4X + تایپ‌فیس اسم سازمان) داخل کتاب تخفیف 45 درصد رویدادهای اختصاصی سازمان ( از طریق پست پیشتاز و ایمیل )

12,500,000 تومان

پیش‌خرید طرح نقره‌ای Enterprise ها

پیش‌خرید 500 نسخه (250 نسخه چاپی + 250 نسخه الکترونیکی) دو صفحه تقدیم‌نامه ویژه‌ی سازمان‌های پیش‌خریدکننده‌ی طرح نقره‌ای: سازمان خریدار طرح نقره‌ای می‌تواند تقدیم‌نامه‌ی مورد نظر خود را در این دو صفحه برای 500 نسخه‌ی اختصاصی‌اش منتشر کند درج (لوگو سازمان در ابعاد 5X + تایپ‌فیس اسم سازمان + نشانی وب‌سایت سازمان) داخل کتاب تخفیف 55 درصد رویدادهای اختصاصی سازمان ( از طریق پست پیشتاز و ایمیل )

25,000,000 تومان

پیش‌خرید طرح طلایی Enterprise ها

پیش‌خرید هزار نسخه (500 نسخه چاپی + 500 نسخه الکترونیکی) سه صفحه تقدیم‌نامه ویژه سازمان‌های پیش‌خریدکننده‌ی طرح طلایی: سازمان خریدار طرح طلایی می‌تواند تقدیم‌نامه‌ی مورد نظر خود را در این سه صفحه برای 1000 نسخه‌ی اختصاصی‌اش منتشر کند. درج (لوگو سازمان در ابعاد 6X + تایپ‌فیس اسم سازمان + نشانی وب‌سایت سازمان + شعار سازمان) داخل کتاب تخفیف 65 درصد رویدادهای اختصاصی سازمان ( از طریق پست پیشتاز و ایمیل )