یک هدیه، یک لبخند

از آئین و سنن دیرینه ایرانیان حس همنوع دوستی، مهرورزی و اهتمام ورزیدن به کودکان نیازمند بوده است. لذا با ایجاد کمپین " یک هدیه، یک لبخند " در نظر داریم با اهدای یک اسباب بازی به کودکان نیازمند، شادی رو به صورت بچه های سرزمینمان برگردانیم ...

220,000 تومان
6,400,000 تومان
پایان یافته
  • یک هدیه، یک لبخند

 

کمپین یک هدیه، یک لبخند همون چیزیه كه همیشه میخواستین انجام بدین... یه کمپین خیریه خلاق... یه کمپین واسه اونایی كه خاصاً... یه کمپین واسه اونایی كه دوست دارن دورُبرِشون پر از لبخند کودکانه باشه...

 

 

" یک هدیه، یک لبخند " یه کمپین شاد که همه میتونن توش مشارکت داشته باشن. تو این کمپین با اهدای یک اسباب بازی به بچه های نیازمند، دلشونو شاد میکنیم...

 

 

خیلی سادَس. هركی میتونه با  انداختن یه عروسک تویه قلکِ شادی، دل یه بچه نیازمند رو شاد کنه و لبخندُ به صورت مهربونش هدیه کنه.. اوووه اوه یادم رفت بگم قلک شادی چیه!

قلک شادی، اینه .............

 

 

بعد اینکه کلی اسباب بازی واسه بچه ها جمع شد... ما از طرف شما میبریم بدستشون میرسونیم...

 

 

" بنیاد لبخندِ زندگی "، مجموعه یِ پُر کمپین های اجتماعیُ زیست محیطی؛ که توسط چندتا جووون خوش ذوقُ، خلاقُ، فعال از اول سال 94 با هدف اجرای طرح زیست محیطی جمع آوری پسماند روغن خوراکی و تولید سوخت پاک از این پسماند تویه دانشگاه پلی تکنیک تهران راه اندازی شده؛ الانم دارند رویه چندتا کمپین خوب کار میکنند..

 

 

کمپین " یک هدیه، یک لبخند " واسه اجرایِ موثرش دو بخش اصلی رو شامل میشه!!؟

بخش اول، بخش ارائه کمپین تویه سایت فاندورانه. فاندوران این امكان رو بهمون میده كه مستقیم از دوستامون واسه تامین زیرساخت بخش اجرای آشنا بشیم. 

 

 

بخش دوم، بخش اجرای کمپینِ، تویه این بخش قلکهای شادی که درست کردیمُ، تویه مهد کودک‌ها، مدارس و پیاده‌روها سطح شهر نصب میکنیم تا همه بتونن هدیه ها کوچیکشونو با لبخندهای بزرگ عوض کنند.

 

 

راستی، کمپین " یک هدیه، یک لبخند " فقط اهدای یک اسباب بازی به بچه ها نیست، بلکه آغاز یک فرآِیند انساندوستانه در راستای حل مسائل و معضلات اجتماعیهِ....


 

خب... اگه به این نتیجه رسیدین که از کمپین خوشتون میاد و  دوست دارین با ما تویه این کارِ خیر سهیم باشین ، از ما حمایت کنید...

 

هنوز گزارشی توسط سرپرست پروژه ثبت نشده است.
برای کامنت گذاشتن باید ثبت نام یا ورودکنید
1395/6/8
خدا قوت و دست مريزاد.
1395/5/31
لبخند در عین حالی که حداقل کار ممکن است، ولیکن بزرگترین هدیه خدواندی است که بر لب انسانها، به ویژه کودکان نقش می گیرد.
17 مهر 1395
50,000تومان
31 شهریور 1395
50,000تومان
18 شهریور 1395
30,000تومان
10 شهریور 1395
5,000تومان
80,000تومان

پاداش ها

5,000 تومان

گزارش تصویری

پس از اجرای اولین برنامه، گزارش تصویری از روند اجرای کمپین برای شما ایمیل شده و شما را در جریان جزئیات برنامه‌ها خواهیم گذاشت. ( پست الکترونیکی )

30,000 تومان

کارت پستال با طرح نقاشی

کارت پستال با طرح نقاشی " کودکان شاد " برای قدردانی از حمایت شما ارسال می شود و همچنین گزارش تصویری روند اجرای کمپین برای شما از طریق ایمیل ارسال خواهد شد. ( پست سفارشی )

50,000 تومان

پیکسل و کارت پستال با طرح نقاشی

پیکسل و کارت پستال با طرح نقاشی " کودکان شاد " برای قدردانی از حمایت شما ارسال می شود و همچنین گزارش تصویری روند اجرای کمپین برای شما از طریق ایمیل ارسال خواهد شد. ( پست سفارشی )

80,000 تومان

زیر لیوانی، پیکسل و کارت پستال با طرح نقاشی

یک عدد زیر لیوانی، پیکسل و کارت پستال ببا طرح نقاشی " کودکان شاد " برای قدردانی از حمایت شما ارسال می شود و همچنین گزارش تصویری روند اجرای کمپین برای شما از طریق ایمیل ارسال خواهد شد. ( پست سفارشی )

200,000 تومان

یک عدد ماگ، زیر لیوانی، پیکسل و کارت پستال با طرح نقاشی

یک عدد ماگ، زیر لیوانی، پیکسل و کارت پستال با طرح نقاشی " کودکان شاد " برای قدردانی از حمایت شما ارسال کرده و گزارش تصویری روند اجرای کمپین برای شما از طریق ایمیل ارسال خواهد شد. ( پست سفارشی )

400,000 تومان

دست نوشته هنرمندان سینما + پاداش قبلی

یک عدد ماگ، زیر لیوانی، پیکسل و کارت پستال با طرح نقاشی " کودکان شاد " و دست نوشته هنرمندان محبوب سینما به نام پشتیبان ( بسته لبخند ) برای قدردانی از حمایت شما ارسال کرده و گزارش تصویری روند اجرای کمپین برای شما از طریق ایمیل ارسال خواهد شد. ( پست سفارشی )

600,000 تومان

دعوت به جلسات " پشتیبانان لبخند ایران " با حضور هنرمندان، بازیگران و ورزشکاران + پاداش قبلی

بسته لبخند + از شما به جلسات " پشتیبانان لبخند ایران " با حضور نخبگان اجتماعی، هنرمندان, بازیگران و ورزشکاران محبوب دعوت میکنیم. ( حضوری )