صبح و همراهی

همراهی برای تهیه صبحانه روزانه، هدیه به کودکان و برگزاری جشن در بیمارستان کودکان حضرت علی اصغر(ع)

2,036,000 تومان
3,000,000 تومان
پایان یافته
  • صبح و همراهی

کمپین "صبح و همراهی" از سری کمپین های روز کار داوطلبانه

هدف این کمپین تامین صبحانه کودکان بستری در بیمارستان حضرت علی اصغر (ع) به همراه بازی فکری و برگزاری جشن شادی برای این کودکان است که از طریق همراهی شما به به مرحله اجرا خواهد رسید، این کمپین با حمایت فاندوران، موسسه آینده برتر، فناپ، کافه آی‌تی و گروه نمایش مفید برگزار می گردد.

 حتما شما یک روز پرانرژی را با صبحانه‌ای کامل و در کنار خانواده یا همکاران در محل کار شروع می‌کنید. میز صبحانه معمولا بهترین مکان برای شروع پرانگیزه‌ی یک روز کاری یا تفریحی است.

درست درهمین لحظات، در همین نزدیکی، کودکانی امیدوار روی تخت بیمارستان یک روز تکراری را آغاز می‌کنند. کمپین "صبح و همراهی" یک همراهی صبحگاهی را با تقسیم وعده صبحانه شما با این کودکان تعریف کرده است.

این کودکان برای داشتن روزی پرانرژی نیاز به صبحانه کامل و مقوی دارند که هر روز توسط پرستاران به آن‌ها داده می‌شود. هر وعده صبحانه برای هر کودک 2000 تومان است که شامل شیر و کیک می شود.

 

هزینه های کمپین شامل موارد زیر هستند که در مجموع 3,000,000 تومان می باشد.

موضوع هزینه به تومان
700 بسته صبحانه 2000تومانی برای 100 کودک برای 7 صبح 1,400,000
خرید ماسک حیوانات، صبحانه روز جشن برای کودکان و همراهان 400,000
خرید 100 بازی جورچین به ارزش 12000 تومان 1,200,000

 

 

تیم برگزارکننده‌ی این کمپین قبلا نیز برنامه‌ی مشابهی در همین بیمارستان با نام کمپین نقاشی مهر جهت تامین لوازم‌التحریر کودکان بستری و برگزاری جشن در بیمارستان اجرا کردند که بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

 
 

بیمارستان علی اصغر از زبان رئیس بیمارستان 

چکیده‌ی توضیحات خانم "دکتر الهام طاچیان"، رئیس بیمارستان کودکان علی اصغر(ع)، در این بخش آورده شده. متن کامل مصاحبه را در آخر همین صفحه می‌توانید مطالعه کنید:

مرکز آموزشی ­درمانی کودکان حضرت علی ­اصغر(ع) وابسته به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ­درمانی ایران است که با بیش از 50 سال سابقه در خدمت کودکان عزیز بوده است. این مرکز دارای حدود 45 فوق­ تخصص در تمام رشته ­های فوق­ تخصصی کودکان شامل جراحی کودکان، کلیه کودکان، غدد کودکان، خون و سرطان کودکان، عفونی کودکان، ریه کودکان، قلب کودکان، گوارش کودکان، اعصاب کودکان، روان­‌پزشکی کودکان و مراقبت ویژه کودکان و نوزادان است.

هزینه‌­های درمان مطابق با طرح تحول نظام سلامت و با تعرفه‌­های دولتی است. این امر سبب شده است  که هزینه­‌های پرداختی از سوی والدین در­مقایسه با سال­‌های قبل به حداقل برسد، با این وجود درمواردی بیماران حتی برای پرداخت این مبالغ نیز نیاز دچار مشکل بوده و نیاز به کمک واحد مددکاری بیمارستان دارند. اینجانب در­طی سال­‌های متمادی حضور در این بیمارستان به‌­عنوان عضو هیئت علمی از سال 1377 تاکنون  بارها شاهد کمک‌­های مردمی و مساعدت افراد خیر بوده­‌ام که گره­‌گشای مشکلات بیماران در زمینه‌­های مختلف بوده است. کمک به تهیه دارو، امکانات درمانی، انجام بررسی‌­های تشخیصی و بهبود امکان پی­گیری پزشکی از­جمله مواردی است که نقش خیرین در آن ممتاز و تأثیرگذار بوده است. شاید تأثیرگذارتر از این کمک‌­ها همتی است که خیرین در توسعه امکانات و ایجاد خدمات جدید در بیمارستان در ابعاد گوناگون ارائه داده‌­اند.

به ­رغم پیشرفت­‌هایی که در­طی سال­‌های اخیر در خدمات بیمارستان شاهد بوده‌­ایم افزایش تعداد مراجعین و تعهد کارمندان بیمارستان برای ارائه خدمات با کیفیت بیش­تر می­‌طلبد تا با بهره­‌گیری از امکانات و پیشبرد توسعه بیمارستان بتوانیم بیش از پیش در تأمین سلامت بیماران خردسال و کودکان دوست‌­داشتنی کشور کوشش کنیم. این امر بی‌­تردید بدون تداوم کمک­‌های مردمی و همراهی خیرین مقدور نخواهد بود.

خیرین محترم از طریق مددکاری با بیمارستان ارتباط دارند یا مستقیماً به مدیر یا رئیس بیمارستان مراجعه می­‌کنند. آن­‌ها از این طریق در جریان طرح­‌های توسعه بیمارستان قرار گرفته و می‌­توانند با انتخاب خود و بسته به نظر شخصی در هر یک از آن­‌ها مشارکت نمایند. بسیاری از خیرین باعلاقه روند انجام امور و به ­ثمر رسیدن طرح‌­ها را تعقیب می­‌کنند و در لذت نشاندن لبخند بر لب کودکان بیمار سهیم  و ناظر هستند.

13 اردیبهشت 1395
شروع پروژه

  • 3 اسفند 1395

    ۱۳۹۵/۱۲/۰۳


    پروژه صبح و همراهی با حضور داوطلبان در بیمارستان کودکان حضرت علی اصغر(ع) برگزار شد.

    برای اطلاعات بیشتر به لینک گزارش درج شده در وبسایت موسسه آینده برتر مراجعه نمایید. اینجا کلیک کنید
     


برای کامنت گذاشتن باید ثبت نام یا ورودکنید
1395/4/12
خدا قوت
1395/3/23
کودکان، فرشتگان روی زمین .. خدا همشون رو حفظ کنه
1395/3/4
امیدوارم امکان بیشتری برای حمایت از کودکان نیازمند کشورمان برای من در آینده ایجاد شود و این وظیفه اجتماعی مهم یک روال دوره ای مشخص و پایدار باشد.
1395/3/4
Thankyou
1395/2/29
کاش روزی برسه که این کودکان در کمال صحت، صبحانه را درجمع خانواده بدون سرم و دارو نوش جان کنند.
10,000تومان
30,000تومان
14,000تومان
11 تیر 1395
14,000تومان
10 تیر 1395
5,000تومان

پاداش ها

5,000 تومان

همیاری در کمپین

14,000 تومان

خرید یک وعده صبحانه و یک بازی فکری

30,000 تومان

یک وعده صبحانه و یک بازی فکری برای دو کودک

140,000 تومان

خرید یک وعده صبحانه و یک بازی فکری برای ده کودک

نقاشی یکی از کودکان بستری در بیمارستان که با نوشت‌افزار تهیه شده در این کمپین کشیده شده است برای شما ارسال خواهد شد و میتوانید داوطلب حضور در جشن بیمارستان باشید. ( ارسال پستی رایگان )