بازی پی شوم

یه بازی ساده و جذاب و خنده دار برای لحظات دورهمی!

13,182,000 تومان
13,000,000 تومان
پایان یافته
 • بازی پی شوم
 • بازی پی شوم

 

حمایت شد... صمیمانه از تمام حامیان و دوستان ارزشمندی که به تحقق این رویا کمک کردند تشکر میکنم و دستشون رو به گرمی می فشارم... بدون کمک تک تک شما این اتفاق هیچوقت نمی افتاد... سپاسگزارم!

 

توضیح: بلافاصله بعد از تحویل گرفتن بخشی از مبالغ جمع آوری شده فاز تولید شروع میشه. تمام تلاشم رو خواهم کرد که بهترین کیفیت ممکن رو برای محصول نهایی تدارک ببینم. امیدوارم تا قبل از پایان خرداد بتونم بازی رو به دستتون برسونم که تابستون رو با پی شوم آغاز کنید!

 

از اینكه تو دورِهَمی هاتون همه سَرِشون تو گوشی و تبلِته دلخورین؟ از بازی كردن پانتومیم و مافیا تو جَمعِتون دیگه حالِتون بهم میخوره؟ دِلتون یه بازی جدید میخواد؟ دلتون میخواد جمعتون پر خنده و خاطره بشه؟ یا حتی شاید دلتون میخواد كه یِكم... یعنی خیلی خیلی كم شیطونی كنین؟

پِی شوم همون چیزیه كه دنبالش بودین... یه بازی واسه اونایی كه خلاقن... یه بازی واسه اونایی كه طنازن... یه بازی واسه اونایی كه حاضرجوابن... یه بازی واسه اونایی كه دورهمی هاشون همیشه پُر  از اتفاقات تازه اس...

پِی شوم یه بازیه كارتیه كه 3 تا 12 نفر میتونن بازی كنن. هیچ قانونِ خاصی هم نداره و در كمتر از دو دَقیقه همه یاد میگیرن چطور بازی كنن. تو این بازی باید سعی كنی به سوالهایی که جای خالی داره به باحال ترین و خَنده دارترین و شاید هم شَرم آورترین روشِ ممكن جواب بدی! هدف این بازی بُرد و باخت نیست... فقط قراره دورِهم تو خونه یا كافه یا دانِشگاه و خوابگاه، حِسابی بخندین و خوش بگذرونین و مُعاشِرت كنین...

خیلی سادَس. هركی كه نوبَتِشه یه كارت سوال (با علامتِ چراغِ خاموش) میكِشه و اونو بُلَند میخونه. هر كارت سوال یک یا دو تا جای خالی داره. بقیه بازیكنا از كارتهای توی دستِشون (با علامتِ چراغِ روشن) كلمه هایی انتخاب میكنن كه به اون جاخالیه بخوره. بعد اونی كه سوال رو خونده كارتهای همه رو با اون سوال دوباره میخونه. و بعد یكیشو به عنوان برنده اون سوال انتخاب میكنه.  
میتونی فایل قوانین بازی رو از اینجا دانلود كنی یا اگه حوصله خوندن نداری میتونی فیلم راهنما رو اینجا ببینی.

میتونی یه نسخه مجانیِ بازی رو كه 30 تا از كارتهای بازی رو داره از اینجا دانلود كنی و با دوستات بازی كنی ببینین چِقدر خوشِتون میاد. دَفترچه راهنمای بازی رو هم از اینجا بگیر.

"امیر سلامتی  - طراح بازی"
موسسِ سایتِ رومیز و مدرسِ انستیتوی ملیِ بازیسازی. متخصص ِانیمیشن و جلوه های ویژه. عاشقِ بازی و به خصوص بازیهای رومیزی و دورِهَمیه. حدودِ 10 سال نویسنده و عضوِ تحریریه مجله دنیای بازی بوده. دو تا بازیِ رومیزی هم برای مجموعه انیمیشنِ شكرستان با همكاریِ حوزه هنری استان تهران طراحی كرده. ماجرای طراحی پِی شوم رو میتونین اینجا بخونید.

"سپهر حاجی آبادی - تصویرساز"
تصویرساز و نقاش که با نشریات و استودیوهای انیمیشن سازی زیادی کار کرده. عاشق بازی رومیزیه و هنوز بازیهای زمان بچگیشو داره!

كافیه یه سَر به سایتمون بزنین تا بِبینین چِقَدر عاشِقِ بازیهای رومیزی هستیم. دوس داریم تا شما هم اون لذتی كه ما می بَریم رو تجربه كنین. برای همین هم بازی طراحی می كنیم. اما تولیدِ بازی پول میخاد. ما هم نداریم دیگه اونقدر. فاندوران این امكان رو بهمون میده كه مستقیم بازی رو بِدَستِ اونایی برسونیم كه مِثه خودمون دوسش دارن. غیر از اینكه اینجوری میتونیم با زیاد شدنِ تعداد علاقمندا، كیفیتِ چاپ رو هم بالاتر بِبَریم و محصولِ بهتری به دستتون برسونیم. در عین حال به خاطر کم شدن یه سری هزینه ها مثل توزیع و پخش (که خیلی هم بالاست) محصول با قیمت مناسب تری به دستتون میرسه.

خب... اگه به این نتیجه رسیدین که از بازی خوشتون میاد (بعد از خوندنِ مطالب بالا) و  دوست دارین که داشته باشینش (بعد از دیدنِ موجودی حسابتون!) لطفا از پروژه حمایت کنید. چونکه:
- احتمالا این تنها شانس برای تهیه این بازیه! در واقع اصلا معلوم نیست بعد از این کَمپین بازی دوباره تولید بشه. حداقل فعلا که هیچ برنامه ای درکار نیست.
- معامله خیلی خوبیه! در واقع قِیمت منصفانه یکی از مزایای سیستمهای حمایتیه. چونکه هزینه پخش و توزیع و فروشنده و غیره از روی محصول برداشته میشه.
- ما به کمک شما احتیاج داریم! در غیر این صورت این بازی و بازیهای دیگه به واقعیَت تبدیل نمی شن.
- اولین هست وَلی آخرین نیست! تا حالا تولید بازی به این شکل داخل ایران به انجام نرسیده. رخ دادن این اتفاق منجر به جریانی میشه که تولد ایده های بهتر و جدیدتری رو  تضمین میکنه.
- کمی از مبایل و تَبلِت بیایم بیرون! با کُمک به چنین ایده هایی هممون کمک میکنیم که فَرهنگِ دور ِهَم بودن و مُعاشرت و مُصاحِبت و بازی بیشتر جون بگیره.

پس با راه های زیر از ما حمایت کنید:
- یه نسخه از بازی بخرید! (از بخشِ جوایز)
- یه نسخه برای یه دوست هدیه بگیرید! (از بخشِ جوایز)
- به دوستان و آشنایان درباره این بازی بگید! (از هر روشی که میتونین!)

 

 

 

 

19 اسفند 1394
شروع پروژه

 • 14 اسفند 1395

  ۱۳۹۵/۰۵/۰۵


  بالاخره کارتهای بازی چاپ شد سلفون شد و برش خورد و امباس شد و رسید دستمون. کیفیت خوبش ما رو که خوشحال کرد...


  ۱۳۹۵/۰۳/۱۷

  سلام به حامیان و دوستان پیشوم!
  اخبار جدید از روند تولید بازی رو سعی میکنم به شکل مرتب، تا زمان ارسال بازی براتون، به روز رسانی کنم.
  خبر اول اینکه فایلها و فرمهای کارتها و باقی ملحقات بازی الان در حال چاپ هستند و به زودی آماده میشن برای مرحله سورتینگ.

  خبر دوم اینکه تونستیم چاپخونه ای رو پیدا کنیم که بتونه روی کارتها، امباس مخصوص کارت بازی بزنه. برای اطلاع بیشتر باید بگم که امباس به معنی برجسته سازی سطح کارت هست که توسط پرس انجام میشه و باعث کیفیت و ظاهر بهتر کارت و همچنین راحت تر بر خوردن میشه. اگر بازیهای غیر ایرانی رو دیده باشین اغلب کارتهاشون به این شکل تولید میشه که باعث میشه تجربه بهتری از بازی به مخاطب داده بشه. تصویر زیر نشون دهنده بافت امباس روی کارت هستش: